26910-26808

Callback

Δευτέρα–Τετάρτη–Σάββατο:  8:00–15:00

Τρίτη–Πέμπτη–Παρασκευή:  8:00–14:30 και 17:00–21:00

 

DELL used System MotherBoard TY179 για PowerEdge R300

TY179 Σε απόθεμα
61.24
0
1 2 3 4 5
DELL used System MotherBoard TY179 για PowerEdge R300
DELL used Front panel 0Y86C1 για PowerEdge R320, R420, R620
Σε απόθεμα

53.42

DELL used Front panel 0Y86C1 για PowerEdge R320, R420, R620
INTEL used CPU Xeon X5550, 2.66GHz, 8M Cache, FCLGA1366
Σε απόθεμα

135.00

INTEL used CPU Xeon X5550, 2.66GHz, 8M Cache, FCLGA1366
HP used DVD-ROM slim for DL360 G6/G7 ,DL380 G6/G7
Σε απόθεμα

67.39

HP used DVD-ROM slim for DL360 G6/G7 ,DL380 G6/G7
HP used Multi-mode transceiver J9150A, LC 10 Gigabit, SFP+
Σε απόθεμα

63.23

HP used Multi-mode transceiver J9150A, LC 10 Gigabit, SFP+
DELL used PCI-E Riser Express Board X387M for R610
Σε απόθεμα

32.01

DELL used PCI-E Riser Express Board X387M for R610
HP used Network adapter 647581-B21 530FLR-SFP+, 10Gbps, 2-port
Σε απόθεμα

46.98

HP used Network adapter 647581-B21 530FLR-SFP+, 10Gbps, 2-port
DELL used CPU Cooling Fan Assembly WW2YY for R610
Σε απόθεμα

9.00

DELL used CPU Cooling Fan Assembly WW2YY for R610
DELL used SAS Controller 0XXFVX PERC H700, 512MB
Σε απόθεμα

107.96

DELL used SAS Controller 0XXFVX PERC H700, 512MB
DELL used PSU J38MN για PowerEdge R610, 502W
Σε απόθεμα

81.99

DELL used PSU J38MN για PowerEdge R610, 502W

Ηλεκτρονικό και ηλεκτρολογικό υλικό, τηλεχειρισμοί, αυτοματισμοί, κάμερες ασφαλείας, κεραίες, φωτισμός. Άψογο service. Περισσότερα από 25 χρόνια εμπειρίας.