26910-26808

Callback

Δευτέρα–Τετάρτη–Σάββατο:  8:00–15:00

Τρίτη–Πέμπτη–Παρασκευή:  8:00–14:30 και 17:00–21:00

 

DELL used System MotherBoard TY179 για PowerEdge R300

TY179 Σε απόθεμα
61.85
0
1 2 3 4 5
DELL used System MotherBoard TY179 για PowerEdge R300
DELL used PSU J38MN για PowerEdge R610, 502W
Σε απόθεμα

82.81

DELL used PSU J38MN για PowerEdge R610, 502W
HP used Multi-mode transceiver J9150A, LC 10 Gigabit, SFP+
Σε απόθεμα

36.36

HP used Multi-mode transceiver J9150A, LC 10 Gigabit, SFP+
Dell used F921M Control Panel for R610 USB/VGA
Σε απόθεμα

32.33

Dell used F921M Control Panel for R610 USB/VGA
HP used Network adapter 647581-B21 530FLR-SFP+, 10Gbps, 2-port
Σε απόθεμα

47.45

HP used Network adapter 647581-B21 530FLR-SFP+, 10Gbps, 2-port
DELL used SAS Controller 0XXFVX PERC H700, 512MB
Σε απόθεμα

109.04

DELL used SAS Controller 0XXFVX PERC H700, 512MB
DELL used 8x PCI-E Riser Board C480N R610 Center
Σε απόθεμα

12.13

DELL used 8x PCI-E Riser Board C480N R610 Center
INTEL used CPU Xeon E5410, 2.33GHz, 12M Cache, LGA771
Σε απόθεμα

45.45

INTEL used CPU Xeon E5410, 2.33GHz, 12M Cache, LGA771

Ηλεκτρονικό και ηλεκτρολογικό υλικό, τηλεχειρισμοί, αυτοματισμοί, κάμερες ασφαλείας, κεραίες, φωτισμός. Άψογο service. Περισσότερα από 25 χρόνια εμπειρίας.